FIT sluší dívkám

FIT slu­ší dív­kám

1. 5. 2017

• Máme nové webové stránky Letní školy na adrese https://holky.fit.vutbr.cz.
  • 24. 7. 2015

• Letní škola se již pomalu plní, ale stále máme volná místa. Neváhej a přihlaš se přes naši online přihlášku nebo pomocí QR kódu v tramvaji!
    • Už pomalu vytváříme rozvrh jednotlivých kurzů (viz detaily k Letní škole).

27. 4. 2015

Rozjíždíme naplno nový ročník a přinášíme několik novinek!

• Kurzy ve dvou úrovních obtížnosti mezi kterými si můžete v průběhu Letní školy volit ty, které vás budou zajímat více.
    • Vemte s sebou na Letní školu kamarádku nebo kamaráda. Ve dvou bude Letní škola zábavnější. Vyplňte společnou přihlášku, je to dokonce levnější.

Zveřejněte náš plakát na své škole. Díky.

20. 9. 2014

Letní škola FIT 2014 je za námi. Připravili jsme pro vás ohlédnutí za letošním ročníkem. Děkujeme všem zainteresovaným pořadatelům i zúčastněným dívkám a těšíme se zase za rok.

20. 9. 2014

Dostali jsme se na titulní stranu časopisu Události na VUT. Uvnitř o nás najdete článek.